"When people ask: why are you vegan, perhaps the question should be: why aren't you?"

poniedziałek, 18 kwietnia 2011

Tydzień weganizmu!

 Jutro ostatni dzień tygodnia weganizmu. O godzinie 17 w  "Vege Mieście" kulinarne potyczki blogerek i blogerów. I ja będę gotował.

Miałem bardzo ambitne plany kulinarne ale rzeczywistość je brutalnie zweryfikowała także nadal zastanawiam się co dla Was przygotuję. Przybywajcie tłumnie, oczywiście będziecie mogli skosztować tego, co ugotujemy!

Udało mi się uczestniczyć w dwóch spotkaniach Tygodnia Weganizmu:   
"Zapytaj o weganizm" - spotkanie z dietetykami: Małgorzatą Desmond i Jackiem Norrisem. Przeogromna ilość pożytecznych informacji. Poznałem też wreszcie Kasię Biernacką i Darka Gzyrę. Jestem pod wielkim wrażeniem tego co i jak robią. 
Wykład "Weganizm a wegetarianizm. Konflikt, współzależność, odmienność?" odbył się dzisiaj. I tym razem się nie rozczarowałem. Szkoda, że nie mogłem wybrać się na wszystkie spotkania.


___________________________________________________________

Od 13 kwietnia, tj. od środy rusza tydzień weganizmu. Wiele ciekawych wydarzeń czeka nie tylko na wegan, ale na wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Jeżeli właśnie się zastanawiasz, czy zostać weganinem, masz świetną okazję, żeby dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi. Plan imprez dostępny TUTAJ
3 komentarze:

 1. Już chyba od miesiąca (lub dwóch) nie mogę się doczekać na tę akcję :D.
  Dużo będzie się działo, to pewne...
  Go Vegan, Go!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze raz gratuluję wygrania soj garmażerki! pozdro! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale, że mamy swój tydzień! Ja idę w pon na spotkanie w Trafficu :)

  OdpowiedzUsuń